Audio Assault – darmowe symulacje wzmacniaczy i nie tylko

Audio Assault Bass GrinderGrind Machine i Bass Grinder to dwa symulatory wzmacniaczy firmy Audio Assault. Jak łatwo się domyślić, jedna z nich to symulator wzmacniaczy gitarowych, druga basowych, a nazwy jednoznacznie sugerują zastosowanie – raczej do cięższych odmian muzyki. W wersji komercyjnej oferują 12 modeli wzmacniaczy i 20 modeli „paczek”, a choć wersja komercyjna nie jest droga, to firma oferuje też okrojone nieco wersje darmowe – w pełni użytkowe, bez ograniczeń czasowych czy „pipania”. Ważną cechą tych symulacji jest to, że oprócz oczywistych formatów VST mamy też format RTAS oraz AAX – także w przypadku tych darmowych wersji. W symulatorze gitarowym znajdziemy też dodatkowy przester. Miłymi dodatkami są bramka i bardzo przydatne filtry. Brzmienie jest dość „jednostronne”, ale na pewno warto mieć w swoim arsenale te dwa wzmacniacze. Polecam – zwłaszcza do basu trudno znaleźć takie darmowe brzmienia!

Audio Assault Grind Machine

Audio Assault DjentboxAudio Assault Bass GrinderFirma oferuje też darmową wtyczkę KlipFreak – dla fanów przesteru do kwadratu czy tam prostokąta 😉
Użyty z umiarem… działa.

Audio Assault KlipFreak

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.