Reamping część 53 – wszystko na jednej płytce

dawamp-2-03No i zrobione. W obudowie mieści się elegancko, montaż jest szybki i przebiega bez pomyłek – no, prawie, ale kto ani razu nie zapomniał o nakrętce przed lutowaniem? W sumie to ja nie zapomniałem o tej nakrętce, tylko… jakoś dziwnie to wyszło i nie chciało się do obudowy przykręcić 😉

Zmieszczenie wszystkich elementów na jednej płytce ułatwia montaż i eliminuje możliwość pomyłki – prawie. Jednocześnie niezawodność urządzenia rośnie – przynajmniej mam taką nadzieję. Poza płytką, ze zrozumiałych względów, są tylko gniazda na przeciwległej stronie obudowy – muszą być poza płytką, bo po pierwsze są w wersji normalnej, nie „do druku”, a po drugie gdyby były na płytce, nie dałoby się jej włożyć do obudowy.

DAW-AMP zmontowany i gotowyDAW-AMP zmontowany i gotowyDAW-AMP zmontowany i gotowy

A ta nakrętka? Nie zapomniałem! Założyłem ją przed lutowaniem, a po lutowaniu porządnie założyłem termokurczliwą izolację i… coś nie teges 😉

DAW-AMP zmontowany i gotowyTo zmiany w środku, ale z zewnątrz też są – żadne tam kalkomanie, tylko porządne nalepki. Wygląda to dużo lepiej i jest trwałe, pozostawiając możliwość (ograniczoną) wyboru koloru:

DAW-AMP zmontowany i gotowy

Jak widać, kolejne egzemplarze są gotowe i czekają – jacyś chętni? Jeżeli tak, to jest na allegro:
http://allegro.pl/daw-amp-reampbox-do-nagrywania-i-reampingu-gitar-i3774764689.html

DAW-AMP zmontowany i gotowy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.