DAW-AMP i Acid Drinkers

Ślimak, Popcorn i DAW-AMP - Acid DrinkersHa! Kto ich nie zna! Ja w każdym razie baaardzo długo, ponad 30 lat, jeszcze z Nurtu. No i są z Poznania 😉
Acid Drinkers od lat wyznaczają standardy, tym bardziej miło, że Popcorn wyraził życzliwe zainteresowanie moją zabawką, i cieszę się, że DAW-AMP okazał się podczas pracy nad nową płytą przydatny.

Acid Drinkers nagrywają właśnie nową płytę, „25 Cents For A Riff”. Premiera – jesienią. Za nagrania gitar odpowiedzialny jest Michał Kaleciński, całość prac ma/będzie miała miejsce w studiu Perlazza (a gdzieżby indziej 😉 ), miksować całość będzie Jacek Miłaszewski.

DAW-AMP test e-muzyk.plOddajmy głos Popcornowi:

„Uratowałeś płytę Acidów!!! Nagrywamy teraz 3 mikrofony z mesaboogie dual rectifier plus czyste wiosło przez DAW AMPA które potem dodatkowo przepuścimy przez piec którego nie dało się jednocześnie nagrywać przez brumy i przydźwięki, a jest potrzebny, żeby wypełnić brzmienie…”

Mamy też krótki filmik, na którym trochę nawet widać DAW-AMPa – dziękuję!


DAW-AMP test e-muzyk.plI jeszcze Popcorn:

„w ostatniej chwili okazało się, że niezbędne będzie nagrywanie czystej linii gitarowej – dzięki Tobie nie tylko otrzymaliśmy genialny sprzęt, ale też nie opóźniliśmy sesji nagraniowej – DAW-AMP sprawdził się w 250 procentach…”

Na zdjęciu wiadomo, kto – z dziennikarskiego obowiązku jednak napiszę, że Popcorn i Ślimak 😉 Dziękuję!

Ślimak, Popcorn i DAW-AMP - Acid DrinkersI teraz spokojnie mogę jechać na koncert Black Sabbath 😉

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.