Pro-Tools 11 z targów na świeżo

PT11smallJestem na targach, to to korzystam. Najważniejszy dla mnie jest Pro-Tools 11 – jest, można się pobawić. No to się pobawiłem 😉 – poniżej parę filmików z najważniejszymi moim zdaniem rzeczami.

Jedna uwaga do pierwszego filmu – robiłem go „na gorąco” i nie wiedziałem, gdzie się wybiera źródło dla miernika tłumienia, a źródło wybiera się prosto, i co ważne, miernik może pokazywać tłumienie konkretnej wtyczki albo sumaryczne tłumienie/wzmocnienie wszystkich wtyczek dynamicznych w kanale. Druga ważna informacja – na filmikach jest system natywny (do HD się nie dopchałem 😉 ) – i jak widać mierniki tłumienia są, a podobno miały być tylko w wersji HD. Przedstawiciel twierdzi, że tak będzie, że wskaźniki będą w obu wersjach – fajnie.
Reszta wydaje się być jasna.

Pro-Tools-11

Mierniki:

Sendy:

Bufor wejściowy:

Wtyczki AAX2 64-bitowe – całkiem sporo:

UWAGA!!

Na tej stacji, którą się bawiłem, nie było wtyczek Waves, ale SĄ – Waves AAXII w wersji 64 bitowej:

Dodano:

Już nie kręciłem filmików, ale są opcje bypassu wszystkich wtyczek w kanale, oraz inne ciekawe – oddzielny bypass pierwszej i drugiej grupy insertów i sendów, bypass wszystkich wtyczek PO wybranej, bypass wszystkich kompresorów w sesji, wszystkich korektorów itp.Z gorszych wiadomości – w narrow view miksera nie ma mierników tłumienia…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.