DAW-AMP i Wojciech Hoffmann – „Behind The Windows”

Wojciech Hoffmann - Turbo - i DAW-AMPSkończyliśmy! Nowa płyta solowa Wojciecha Hoffmanna o roboczym tytule „Okna” będzie chyba nosić inny tytuł, „Behind The Windows” albo jakoś tak – w każdym razie skończone. Oczywiście – wszystkie gitary na płycie zostały nagrane przy pomocy DAW-AMPa!
DAW-AMP biały i DAW-AMP szary ;)DAW-AMP był wykorzystywany bardzo intensywnie – nie tylko do ewentualnej zmiany ustawień wzmacniacza po nagraniu, tu akurat nie było wiele roboty, bo Wojtek dokładnie wie, czego chce i co ustawić na wzmacniaczu. Ale używaliśmy mocnych przesterów i starych gitar, w tym z przetwornikami single-coil – a to wymagało zastosowania różnych zabiegów, które bez DAW-AMPa by się nie powiodły, pisałem o tym już wcześniej.

Wojciech Hoffmann - Turbo - i DAW-AMPJednocześnie podczas nagrań testowałem nowe rozwiązania i ulepszenia, które weszły właśnie „do produkcji” – taki poligon to coś wspaniałego. Wszystko się udało, mam nadzieję, że wszyscy są zadowoleni, w każdym razie, jak widać, płyta z utworami do masteringu już wypalona, teraz czekamy na gotową wersję.

Wojciech Hoffmann - Turbo - i DAW-AMPA na razie, póki nie ma tego jeszcze w sklepach ani nigdzie, przypomnę fragment nagrań (setka, z komórki, bez podrzutek i bez informowania grającego) – a w ogóle ale była wtedy zima 😉

 

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.